Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: content
uk: матеріал

en: None
uk: Немає

en: Import
uk: Імпортувати

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Range
uk: Діапазон

en: General
uk: Загальне

en: Template
uk: Шаблон

en: Labels
uk: Мітки

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Spreadsheet
uk: Таблиця

en: Export as
uk: Експортувати як

en: HTML table
uk: Таблиця HTML

en: range
uk: діапазон

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: TCPDF library
uk: Бібліотека TCPDF

en: CKEditor path
uk: Шлях CKEditor
