Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: General
az: Əsas
