Sheetnode (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Import
ast: Importar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: General
ast: Xeneral
