Sheetnode (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: None
gl: Ningún

en: Import
gl: Importar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Range
gl: Rango

en: General
gl: Xeral

en: Template
gl: Modelo

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: View mode
gl: Modo de vista
