Sheetnode (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Import
hr: Uvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: General
hr: Općenito

en: Template
hr: Predložak
