Sheetnode (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: None
nl: Geen

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Range
nl: Bereik

en: General
nl: Algemeen

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: View mode
nl: Weergavemodus
