Sheetnode (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: None
sl: Brez

en: Import
sl: Uvozi

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: General
sl: Splošno
