Sheetnode (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: content
mr: मजकूर

en: None
mr: काहीच नाही

en: Import
mr: आयात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: General
mr: साधारण

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
