Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: help page
de: Hilfeseite

en: Instructions
de: Anleitung

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Company ID
de: Firmennummer

en: Invalid URL.
de: Ungültige URL.
