Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: help page
es: página de ayuda

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: Invalid URL.
es: URL Inválida
