Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Date Format
fr: Format de date

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: help page
fr: page d'aide

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: Invalid URL.
fr: URL invalide.
