Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: help page
ja: ヘルプページ

en: Permissions
ja: 権限

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト
