Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: help page
nl: helppagina

en: Instructions
nl: Instructies

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL
