Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: help page
pt: a página de ajuda

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Permissions
pt: Permissões

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre
