Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: help page
sv: hjälpsida

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
