Sherpa Webform (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: help page
uk: сторінка довідки

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Invalid URL.
uk: Хибний URL.

en: Sherpa Webform
uk: Вебформа: Sherpa
