Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Date Format
da: Datoformat

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: help page
da: hjælpeside

en: Instructions
da: Vejledning

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL
