Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: help page
et: abi leht

en: Permissions
et: Õigused

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
