Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: help page
gl: páxina de axuda

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Permissions
gl: Permisos

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información
