Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: help page
hu: Súgó

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás
