Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: help page
ru: странице справки

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Invalid URL.
ru: Неправильный URL.
