Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: help page
vi: trang trợ giúp

en: Permissions
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Invalid URL.
vi: Địa chỉ URL không hợp lệ
