Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: help page
fa: صفحه راهنما

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
