Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: help page
fi: ohjesivu

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.
