Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: help page
ca: pàgina d'ajuda

en: Permissions
ca: Permisos

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
