Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: help page
he: עמוד עזרה

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
