Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: help page
pl: strona pomocy

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.
