Sherpa Webform (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: help page
pt: página de ajuda

en: Permissions
pt: Permissões

en: About
pt: Sobre

en: Invalid URL.
pt: URL Inválida.
