Sherpa Webform (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: help page
sk: stránka pomocníka

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Company ID
sk: ID spoločnosti
