Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Roles
ca: Rols

en: Send
ca: Enviar

en: Clone
ca: Duplica

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Attribute settings
ca: Paràmetres dels atributs

en: Edit rule
ca: Edita regla
