Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Ubah

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Roles
jv: Aturan

en: Send
jv: Kirim
