Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Send
mn: Илгээх
