Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: General settings
pt: Configurações Gerais

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Roles
pt: Papéis

en: Send
pt: Enviar

en: Clone
pt: Clonar

en: Delete rule
pt: Apagar regra

en: Sticky
pt: Destacado

en: Attribute settings
pt: Configurações do atributo

en: Edit rule
pt: Editar regra

en: Login settings
pt: Opções de login

en: Add new rule
pt: Adicionar nova regra
