Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: انصراف

en: Edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: پیکربندی‌های پیشرفته

en: Roles
fa: نقش ها

en: Send
fa: ارسال

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Delete rule
fa: حذف قانون
