Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Your changes have been saved.
ja: 変更を保存しました。

en: Roles
ja: 役割

en: Send
ja: 送信

en: Clone
ja: 複製

en: Delete rule
ja: ルールの削除

en: Sticky
ja: 固定

en: Attribute settings
ja: 属性の設定

en: Edit rule
ja: ルールの編集

en: Login settings
ja: ログイン設定

en: Add new rule
ja: ルールを追加
