Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Send
lv: Sūtīt

en: Clone
lv: Klonēt

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Edit rule
lv: Rediģēt likumu
