Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Edit
uk: Редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Your changes have been saved.
uk: Ваші зміни збережені.

en: Roles
uk: Ролі

en: Send
uk: Надіслати

en: Clone
uk: Клонування

en: Delete rule
uk: Вилучити правило

en: Sticky
uk: Приліпити

en: Attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Edit rule
uk: Змінити правило

en: Login settings
uk: Настроювання входу

en: Add new rule
uk: Додати нове правило
