Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Send
gl: Enviar

en: Clone
gl: Clonar

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Edit rule
gl: Editar regra
