Shibboleth authentication (7.x-4.0-rc3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Roles
ru: Роли

en: Send
ru: Отправить

en: Clone
ru: Клонировать

en: Delete rule
ru: Удалить правило

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Attribute settings
ru: Установки атрибутов

en: Edit rule
ru: Редактирование правила

en: Login settings
ru: Настройки входа

en: Add new rule
ru: Добавить новое правило
