Shibboleth Authentication (7.x-4.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: Edit rule
am: ህግ አርትእ
