Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Attribute settings
bo: གཏོགས་གཤིས་སྒྲིག་འགོད།

en: Edit rule
bo: སྒྲིག་ལམ་བཟོ་བཅོས།

en: Login settings
bo: ཐོ་འགོད་སྒྲིག་འགོད།

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན
