Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Roles
bs: Uloge

en: Send
bs: Pošalji

en: Clone
bs: Klon

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Edit rule
bs: Izmjeni pravilo
