Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Send
eo: Sendu

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon
