Shibboleth Authentication (7.x-4.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Delete
hi: मिटायें

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Roles
hi: भूमिका

en: Send
hi: भेजें

en: Delete rule
hi: नियम मिटावें

en: Sticky
hi: मुख्य

en: Edit rule
hi: नियम बदलें
