Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Edit rule
kk: Занды өндеу
