Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: Send
nl: Versturen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Shibboleth authentication
nl: Shibboleth authenticatie

en: Text of the auth link
nl: Tekst van de authenticatielink

en: Here you can replace the text of the authentication link.
nl: Hier kunt u de tekst van de authenticatielink wijzigen.

en: Shibboleth handler settings
nl: Shibboleth handler-instellingen

en: Attribute settings
nl: Attribuutinstellingen

en: Server variable for username
nl: Servervariabele voor gebruikersnaam

en: Server variable for e-mail address
nl: Servervariabele voor e-mailadres

en: Shibboleth settings
nl: Shibboleth-instellingen

en: The Shibboleth authentication module was uninstalled successfully.
nl: De Shibboleth authentication-module is gedeïnstalleerd.

en: Shibboleth authentication module.
nl: Shibboleth authentication-module.

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: Login settings
nl: Inlog-instellingen

en: Enable DEBUG mode.
nl: DEBUG-modus inschakelen.

en: RegExp
nl: Reguliere expressie

en: There is no rule in the database
nl: Er zitten geen regels in de database

en: Shibboleth attribute name
nl: Shibboleth attribuutnaam

en: Value (regexp)
nl: Waarde (reguliere expressie)

en: Shibboleth group rules
nl: Shibboleth groepsregels

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: DEBUG path prefix
nl: prefix voor debug-pad

en: For example use 'user/' for display DEBUG messages on paths 'user/*'!
nl: Gebruik bijvoorbeeld 'user/' om de debug-boodschappen weer te geven op de paden 'user/*'!

en: Destroy Drupal session when the Shibboleth session expires.
nl: Vernietig de Drupal-sessie wanneer de Shibboleth-sessie verloopt.

en: URL to redirect to after logout
nl: URL waar de gebruiker naar wordt doorgestuurd na het uitloggen

en: Settings of the Shibboleth authentication module
nl: Instellingen van de Shibboleth authentication-module

en: Administer attribute-based role assignment
nl: Attribuut-gebaseerde roltoekenning beheren

en: Add new attribute-based role assignment rule
nl: Nieuwe attribuut-gebaseerde regel voor roltoekenning toevoegen

en: You have to fill the 'E-mail' field.
nl: Het e-mailveld is verplicht.

en: Entry id
nl: Invoer-ID
