Shibboleth Authentication (7.x-4.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Attribute
sk: Atribút

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Send
sk: Odoslať

en: Clone
sk: Klonovať

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Attribute settings
sk: Nastavenia vlastností

en: Edit rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Login settings
sk: Nastavenia prihlasovania

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo
