Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
