Shibboleth authentication (7.x-4.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Roles
tr: Roller

en: Send
tr: Gönder

en: Clone
tr: Kopya

en: Delete rule
tr: Kural sil

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Attribute settings
tr: Nitelik ayarları

en: Edit rule
tr: Kural düzenle

en: Add new rule
tr: Yeni kural ekle
