Shibboleth Authentication (7.x-4.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Roles
ur: رولز
